top of page
icon_architectural design.png

PROJEKTOWANIE

ARCHITEKTONICZNE

Proces projektowy w naszej firmie od początku zakłada ścisłą współpracę z Klientem, aby poznać jego cele, potrzeby i jak najlepiej ukształtować jego wizję projektu. W projektowaniu opieramy się na funkcjonalności i prostocie.

Nasi architekci zdobywali doświadczenie pracując przy projektach komercyjnych, przemysłowych i prywatnych w Polsce, Irlandii i Niemczech.  

icon_lead design.png

PROJEKTY

WIELOBRANŻOWE

We współpracy z naszymi partnerami branżowymi tworzymy kompletną dokumentację pozwalającą wyspecjalizowanym firmom wykonawczym na realizację wszystkich instalacji oraz prac budowlanych. Działamy  w sektorze mieszkaniowym, zdrowotnym, handlowym i przemysłowym.

Wszystkie usługi projektowe świadczymy z wykorzystaniem metodologii i technologii BIM. 

icon_prefabricated.png

ARCHITEKTURA

PREFABRYKOWANA

Projektujemy w każdej technologii dostępnej na rynku, nie ukrywamy jednak, że naszą specjalnością są konstrukcje prefabrykowane. Dbamy nie tylko o to, aby nasze projekty były dostosowane do technologii prefabrykacji, ale również łatwe w transporcie i montażu na miejscu. Takie podejście oszczędza czas, pieniądze i zapewnia lepsze właściwości budowlane przy mniejszym odziaływaniu na środowisko. Opracowujemy modele wykonawcze na potrzeby prefabrykacji od podstaw oraz na bazie istniejącej już dokumentacji 2D.

icon_feasibility.png

STUDIUM WYKONALNOŚCI

INWESTYCJI

Celem studium wykonalności inwestycji jest zaprezentowanie planowanego biznesu (czy jego modernizacji, rozbudowy) oraz przedstawienie planowanych wyników finansowych, opłacalności i ryzyka projektu inwestycyjnego.

Dokładnie badamy stan terenu i / lub majątku, przygotowujemy koncepcję zagospodarowania przedstawiającą koncepcję zagospodarowania w 3D oraz pełny raport z potencjałem deweloperskim i kosztorysem.

bottom of page