top of page
Kim jesteśmy?

Jesteśmy kreatywną i dynamiczną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu naszym Klientom rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb w trzech głównych obszarach specjalizacji, którymi są ARCHITEKTURA, BIM i MARKETING BUDOWLANY.

Firma Frescon została założona w 2007 roku. Zaczynaliśmy od świadczenia usług przy małych projektach budowlanych i architektonicznych, ale po chwili rozszerzyliśmy je o pełny projekt architektoniczny, modelowanie BIM i koordynację.

BIM jest podstawą naszych usług od 2013 roku. Bogate doświadczenie i wysoka jakość usług pozwoliły nam pozyskać znaczących Klientów w całej Europie. Jesteśmy dumni, że jako jedyna firma pochodząca z Polski uczestniczymy w największych projektach budowlanych w Europie z zakresu BIM.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy nasze usługi o marketing i branding szczególnie zorientowany na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Nasz zespół został zatem wzbogacony o dyrektora kreatywnego z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży marketingowej i projektowej.

Ściśle współpracujemy ze wszystkimi podmiotami branży AEC. Referencje naszych klientów dają nam pewność, że dostarczamy z powodzeniem zorientowane na cel, opłacalne i dostosowane do potrzeb klienta usługi na wszystkich etapach projektu, dodając do tego świeże i konstruktywne podejście do współpracy.

Who Are We
Co oferujemy?
world.png

Pracę w międzynarodowym środowisku

pin.png

Pracę w biurze w centrum Łodzi

house.png

Możliwość pełnej pracy z domu lub z wybranego miejsca

money.png

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

chart.png

Udział w branżowych szkoleniach

people.png

Spotkania integracyjne

computer.png

Pełne wyposażenie stanowiska pracy

pan.png

W pełni wyposażona kuchnia biurowa

24.png

Elastyczne godziny pracy

bulb.png

Doskonalenie umiejętności programów technicznych i graficznych

Aktualne oferty pracy
Aktualnie nie prowadzimy więcej rekrutacji. Jeśli jednak uważasz, że powinniśmy mieć Twoje CV, prześlij je nam na adres rekrutacja@frescon.eu
Aktualne oferty pracy
#LIKEHOME
bottom of page